מדבקות לבית ולרכב

סטודיו גרפינס מתמחה בעיצוב טישרטים ומדבקות מאוירות לבית ולרכב. קולקציה של מדבקות לבית מתאימה למגוון רחב של סוגי משטחים: זכוכית, עץ, קרמיקה, פלסטיק, גבס ועוד. אפשר לעצב באמצעותן חלונות, אזורים רגישים ללכלוך - מסביב לשקעים ומתגי חשמל, בבית ובמשרד.

מדבקות לחלונות וקירות:

בין הקולקציות של סטודיו גרפינס יש מגוון אוספים של מדבקות. רובן נועדו לעיצוב חלל הפנים בחדרי המגורים - לחלונות, פינות ישיבה, חדרי ילדים וחדרי עבודה. 

כנסו למדור "רעיונות לעיצוב" כדי לקבל טעימות מרעיונות עיצוב מקוריים שישדרגו את חלל הפנים של ביתכם באמצעים יצירתיים ונגישים לכל כיס. 
מדבקות פנורמיות:

בין הקולקציות שלנו ישנם גם מדבקות פנורמיות שנועדו לעיצוב חלונות גדולים

במקור, קולקציה זו נולדה מתוך הצורך לעצב חלונות באזורים אורבניים ותעשייתיים שלא תמיד מתאפיינת בנופים מרהיבים של טבע וגנים. במציאות האדריכלית שלנו ושמתאפיינת בצפיפות האכלוס, הקולקציה קיבלה משמעות חדשה עבור דירות קטנות עם נופים שפונים למרחבים מצומצמים: המדבקות מתוך הקולקציה מאפשרות ליצור אינטראקציה ושיח עם פריטי הנוף מעבר לחלון, ולהעניק טאץ' חדש  לחללי הפנים של חדרים שפונים לחצרות ובניינים סמוכים. וכך, דווקא מתוך המגבלה נוצרה קולקציה ייחודית ומעוררת השראה ליצירה עיצובית במרחב הביתי. 

ובכן, באמצעות מדבקות פנורמיות תוכלו לתת טאץ' אישי לחלון ביתכם ולנוף שנשקף ממנו. הסגנון הציורי של המדבקות מאפשר לעצב חלון ביתכם בסגנונות וינטג' וויטראז', ולקחת את המציעות הפוסט-תעשייתית מעבר לחלון ביתכם לטיול בזמן ובמרחב.

מדבקות לשקעים ומתגי חשמל

בין הקולקציות של סטודיו גרפינס תוכלו למצוא גם מדבקות לעיצוב שקעים ומתגי חשמל. באמצעותן ניתן לשמור על אזורים רגישים ללכלוך, וגם להעניק טאצ' מקורי לחדרי מגורים, מטבח, חדרי שינה ופינות עבודה, חדרי ילדים, פינות קריאה ומשרדים. 

התעדכנו במגוון המדבקות במחיצה "מדבקות לבית" בחנות המקוונת של סטודיו גרפינס.מדבקות לרכב - מאז ומתמיד נחשב לשדה פורה להומור ובדיחה טובה. אבל, בהסתכל מקרוב על העשייה העיצובית בתחום זה מתברר שכיום משתלטים בו שני ז'אנרים עיקריים: מדבקות מצחיקות ומדבקות רומנטיות. עם זאת, רובן המכריע מוקדשות לסגנון ההתנהלות על הכביש ונהיגת נשים. לכן, המחשבה הראשונה שהולידה מציאות זו היא הרצון "לשנות את מאזן הכוחות על הכביש". לכן, החלטנו להקדיש את הליין שלנו לנושא העצמת נשים, והתמקדנו בדמות המפתח - מכשפה - שלאורך תקופות היסטוריות ממשוכות הייתה מזוהה עם הכוח הנשי המסתורי. לשם כך הפקנו "קולקצית מכשפות" שמוקדשת לנשים חזקות עם חוש הומור מפותח, וכמובן, מיועדת לכל מי שמזדהה עם הנושא. 


קולקציית "מכשפות" 

קולקציה של מדבקות מצחיקות עם כיתובים. חלק מן הקולקציה מותאם לעיצוב הפנים בחלל המגורים.

לצפייה בכל הקולקציה אנא כנסו לחנות המקוונת של סטודיו גרפינס www.graphyness.co.ilקולקציית "מפלצות"


אי אפשר להתעלם כיום מהשתלטות הבדיחות הכוחניות על התחום כולו של המדבקות לרכב. לכן, בהמשך לקו העיצובי שלנו ניסינו להציג את קו המחשבה באור לגמרי שונה ומרענן. כך נוצרה הקולקציה של "המפלצות" שמשלבת כיתובים מצחיקים וגיחוך מסוים על השימוש בכוח ואלימות. "תינוק ברכב"

מי לא נחשף לחששות בפני נהיגה לא זהירה בעת שהייתם של ילדים קטנים ברכב? כל המזדהים עם הנושא יוכלו למצוא בין הקולקציות שלנו גם מדבקות בנושא נהיגה זהירה ובטיחות.
בין המדבקות לרכב תוכלו למצוא גם מדבקות רבות אחרות, עם כיתובים ואיורים מקוריים. לצפייה בכל הקולקציה של המדבקות לרכב כנסו

אתם מוזמנים להתרשם מכל הקולקציות 
של סטודיו גרפינס כאן: www.graphyness.co.il 
קנייה מהנה!

אין תגובות:

פרסום תגובה